Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Як і в чому зустрічати Новий 2013 рік
Як і в чому зустрічати Новий 2013 рік
Тандем-пресс
Вівторок, 25 грудня 2012, 21:01      Ромни, Сумська область
Час летить невблаганно, знову наближається Новий Рік! Швидко закінчилося літо, осінь і вже у повному розгарі зима. А там, дивись, і Новий Рік зовсім близько, не за горами, який ми зустрінемо, як прийнято, з почестями. Хочеться заздалегідь продумати і запланувати таке свято: як, де і в чому нам зустрічати Новий рік?
Отже, символом наступаючого 2013 року буде Змія. Що ж принесе нам рік з таким символом? Цікаво? Що ж можна чекати від такої супутниці, яка весь рік буде поряд з нами?
2013 рік - рік Чорної Водяної Змії, вона мудра, впевнена і несе якусь космічну загадковість. Не варто чекати від неї у взаєминах стабільності, швидше за все нас чекає рух і зміни життя на краще. Важливо мати здатність в будь-якій ситуації проявляти гнучкість.
Змія, за східним календарем, набирає чинності тільки в лютому, 10.02.2013 року. Але це, жодним чином, не завадить нам традиційно, з властивою Нового року радістю, щастям, з оплесками і райдужним привітанням, зустріти наступаюче свято 31 грудня.
Як і в чому нам зустрічати Новий 2013?
Як говорять астрологи, супутниця наступаючого року - змія, не любить великого шуму, суєту і зміну місць, тому краще всього нам зустріти новий рік у сімейному колі та в домашній обстановці. Що, само по собі, вже створить приємну святкову атмосферу.
З приводу нарядів. У цьому році ми повинні продемонструвати Змії екзотичні вбрання. Найбільш вдалим кольором буде зелений, темно-коричневий, синій і чорний, а також можна щось вибрати з малюнком зміїної шкіри. Новорічне плаття у жінки може бути однотонним або поєднувати в собі ці кольори. Відмінно, якщо новорічне вбрання буде з шкіряним елементом або, що краще, повністю шкіряним.
Що стосується чоловічого вбрання, то і тут можна застосувати фантазію. Костюми можуть бути однотонні, а краватку до нього можна підібрати з оригінальним малюнком, використовуючи властиву даному році палітру. Любителі джинсів можуть їх надіти, а до них шовкову сорочку синього або зеленого кольору, або джемпер.
Зачіску виберіть легку, властиву саме Вам. Не варто занадто захоплюватися і макіяжем. Адже це все-таки не карнавал. Головне мати закінчений образ. При виборі прикрас, не варто затьмарювати новорічну ялинку, 1 або 2 прикраси і не більше.
А тепер поговоримо про святковий стіл.Як правило, така вже наша українська традиція, що всі новорічні столи ломляться від смачних і різноманітних страв. Але обов'язково серед всіляких делікатесів на столі має бути присутнім м'ясо птиці, кролика та страви з яєць. Справа кожного, як, в чому і з ким нам зустрічати Новий 2013 рік, адже не наш образ буде впливати на те, як ми проведемо майбутній рік, а ми самі! Головне, щоб нам було зручно і комфортно, а поруч сяяли щастям очі наших рідних і близьких! А позитивні зміни не змусять себе чекати!

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг