Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Галина Пальчик: “Нехай нашою добротою та милосердям втішаються ті, хто цього потребує” Задіяли пункти обігріву!
Галина Пальчик: “Нехай нашою добротою та милосердям втішаються ті, хто цього потребує” Задіяли пункти обігріву!
Тандем-пресс
Вівторок, 25 грудня 2012, 20:59      Ромни, Сумська область
Не залишити людину наодинці з бідою — нехай це буде хвороба чи інвалідність, гірка самота чи втрата житла, розлука з рідними та близькими — саме у цьому і бачать своє гуманне призначення соціальні служби міста.
“З болем у серці ми відчуваємо, що безпорадність і самотність людей похилого віку, хворих та інвалідів — це печальна реальність нашого життя”, - говорить Галина Миколаївна Пальчик, голова Роменської міської організації Товариства Червоного Хреста.
Протягом багатьох років соціальні служби докладають значних зусиль для покращення життя одиноких інвалідів, дітей-сиріт та інших незахищених верств населення. Головним є надання необхідної  підтримки всім, хто її потребує.
Безліч самотніх людей зігріті теплотою сердець і чуйністю сестер Червоного Хреста, які стали надійною підтримкою  в їх безпорадності.  У товаристві працюють медичні сестри, які обслуговують самотніх престарілих інвалідів. Створено банк одягу речей, які були у вжитку, пункт прокату інвалідного інвентаря (коляски, милиці, ходунки та інше).
З метою  поліпшення умов життя найбільш соціально незахищених верств населення та формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем самотніх громадян похилого віку,  міська організація Товариства Червоного Хреста виступає ініціатором проведення акції “Холодна зима”. Головна мета — попередити випадки переохолодження, при потребі надати першу допомогу постраждалим, а також надати допомогу у вигляді одягу бувшого у вжитку.
Крім того, всі охочі можуть випити гарячого чаю, отримати медичну допомогу. Пункт обігріву діятиме протягом усього періоду сильних морозів за адресою: м. Ромни, вул. Щучки, 9 Товариство Червоного Хреста. “Нехай нашою добротою та милосердям втішаються ті, хто цього потребує”, - говорить Галина Миколаївна Пальчик.
Соціальними службами у місті проводиться організаційна робота щодо захисту осіб, що опинились в складних життєвих обставинах під час похолодання, насамперед бездомним громадянам. Відкрита «гаряча» телефонна лінія за номером 2-15-08 або 2-13-74, на яку можна звертатися з приводу обігріву, забезпечення теплим одягом та харчуванням людей, які не мають житла (бездомні громадяни).          
У разі виявлення  громадян зазначеної категорії просимо направляти їх до пунктів обігріву, які створені та діють при:
Роменській центральній районній лікарні, бульвар Московський, 24; тел. 103;
Роменському районному відділі управління МНС України в Сумській області, вул. Гетьмана Мазепи, 5;  тел. 101 або 2-15-45;
Першій обласній спеціалізованій лікарні, бульвар Московський, 29; тел. 2-30-88;
Південній залізниці Полтавської дирекції залізничних перевезень Станція Ромни, залізничний вокзал, вул. Горького, 91;   тел. 2-16-12;
Територіальному центрі м. Ромни, вул. Луценка, 19; тел. 2-15-08;
Роменському міськрайонному центрі зайнятості населення, вул. Луценка, 2;  тел. 2-07-77;            
Роменській міській організації Партії регіонів, вул. Луценка, 1; тел. 2-10-97;
Управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради, бульвар Шевченка 8, тел. 2-15-36;
Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка