Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Військово-патріотичне виховання молоді у клубі “Шторм”
Військово-патріотичне виховання молоді у клубі “Шторм”
Тандем-пресс
Вівторок, 25 грудня 2012, 20:58      Ромни, Сумська область

Військово-патріотичне виховання молоді у клубі “Шторм”Формування патріотичних почуттів означає вироблення і зміцнення почуття обов’язку до трудового подвигу в ім’я процвітання своєї держави, прагнення бачити її незалежною.

У зміцненні патріотичних почуттів велику роль відіграє героїко-патріотичне виховання, покликане формувати бойовий, морально-психологічний дух, спонукати до фізичного вдосконалення громадянина-патріота, виробляти глибоке розуміння громадського обов’язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії народу.

Головне у військово-патріотичному вихованні – це відродження духовності та моралі, що базується на системі загальнолюдських цінностей і вбирають у себе національні, культурні, професійні та інші інтереси щонайширших верст населення.

Військово-патріотичне виховання одержало дальший розвиток у різноманітних формах позакласних заходів.

Так, у нашому місті в 2008 році був створений військово-патріотичний клуб “Шторм”. Діяльність клубу розпочалася з відкриття спортивної секції в напівпідвальному приміщенні, це -  рукопашний бій. Першими вихованцями клубу були “важкі” підлітки. Наразі, до клубу запрошуються усі бажаючі мешканці Ромнів та району.

Засновником клубу став бувший десантник, розвідник повітряно-десантних військ, а нині працівник кримінальної міліції у справах дітей Володимир Гамарник.

Так, з часом Володимир Гамарник, Строй Олександр, Салій Дмитро розпочали свої тренування в приміщенні борцівського залу при ДЮСШ відділу освіти. На сьогоднішній день клуб налічує 47 вихованців. Із самого початку і до теперішнього часу основною метою діяльності клубу є популяризація та розвиток військово-прикладних видів спорту, здорового способу життя і національного військово-патріотичного виховання молоді.

На заняттях вихованці клубу вдосконалюють не лише спортивну майстерність, а й проходять вивчення історії бойових мистецтв, особлива увага також приділяється психологічній і моральній підготовці вихованців клубу, розвитку їх вольових і позитивних людських якостей, національного духу і особистісному вдосконаленню. Також молодь і дорослі вивчають  бойову підготовку та навики дій в екстремальних ситуаціях, тощо.

“Діти з превеликим задоволенням, під керівництвом більш досвідчених старших товаришів, проводять різноманітні спортивні конкурси, ігри, акції. Ті, що були схильні до правопорушень, навіть думати про таке перестали”, - говорить Володимир.

Клуб постійно займається популяризацією активного способу життя та спорту, приймаючи участь в заходах, присвячених боротьбі з наркоманією та негативними тенденціями, які нині розповсюджені серед молоді. З цією ж метою цього року в день десантника на базі авіа спортивного клубу «Прогрес», що на Чернігівщині, вони здійснили стрибки з парашутом з висоти 800-1200 метрів.

Дивовижно, що Гамарник Володимир та його товариші свій вільний час, та свою енергію спрямовують на таку добру справу, як  виховання молоді, виховання майбутнього нації, вкладаючи свою душу, своє серце. Іноді, для них неважлива навіть фінансова сторона. Завжди допомагають своїм підопічним. До речі, як поділився зі мною Володимир, його донька також займається у спортивній секції. Дівчинці лише 9 років, а вона цілеспрямовано, як батько, йде до першості, залишаючи за собою перемогу.

Тож клуб «Шторм» стоїть на засадах відновлення і розвитку здорового способу життя і патріотизму серед громадян Роменщини. Він надалі буде прикладати всі зусилля на виховання дітей та молоді у фізичному, національно-культурному і військово-патріотичному напрямках, плекаючи в них гордість за свою націю.

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина займалася в цьому клубі, детальну інформацію вам надасть Гамарник Володимир (м. Ромни, бульвар Шевченка, борцівський зал ДЮСШ, години занять: вівторок, четвер — 18-30, субота - 15-00)

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

7
7