Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс «Із бісеру, виблискуючого яскраво, рукою вмілою квітку створено було…» Презентація робіт з бісеру Наталії Коцур
«Із бісеру, виблискуючого яскраво, рукою вмілою квітку створено було…» Презентація робіт з бісеру Наталії Коцур
Тандем-пресс
Понеділок, 17 грудня 2012, 21:27      Ромни, Сумська область
4 грудня 2012 року у картинній галереї міського Будинку культури відбулась презентація-виставка робіт з бісеру Наталії Коцур. Бісерні роботи – це живі перекази минулого. Адже бісер не псується від часу, тому вироби доходять до нас у різнокольоровій гамі, яка складалася у далекому минулому. 

Виробляли прикраси місцеві ремісники-ювеліри, таку красу привозили і з інших країн. Селяни купували їх на ярмарках та у спеціальних торгових рядах у великих містах. Селянські «коштовності» - корал, бурштин, дукач, сережки тощо – збирали протягом десятиліть, передавали як сімейну реліквію від покоління до покоління. Мода на них ніколи не минала.

Пошук прекрасного єднає людей нового часу з епохами художнього розквіту в минулому. Тонке зачарування гармонії захоплює, веде глибше у свій світ, викликає картини забутого минулого життя, життя красивого, тому що витончений смак волів бачити гарним усе, що оточувало людину. Питання про непотрібність краси в повсякденному житті не могло виникнути при тих артистичних настроях, якими було овіяне життя наших прадідів. Будинок, одяг, невеличкі предмети побуту, прикраси – все це людські руки створювали з великою любов'ю, творчо, натхненно.

Потім ця добра традиція поступилася місцем безособовим й однаковим фабричним предметам. Вони були дешевими і не вимагали на своє виготовлення багато часу. Але з їхнім поширенням відійшла в минуле ціла епоха народного життя, коли навіть рукоділля потребувало зусиль духу. Тому й донині рідкісні предмети стародавнього побуту людей надихають - художника, майстра й просту людину, що відроджує свій будинок або родовий маєток.

Так, чотири роки тому, і Наталія вирішила прикрасити своє життя. Все почалось з простої вечірньої сукні, яку вона придбала в магазині. Сукня була гарна, чорного кольору, але їй не вистачало блиску і Наталя вирішила її прикрасити. Вперше взяла нитку та бісер. Сукня вийшла напрочуд чудовою. І вона задалася питанням: Чому я не можу зробити свої речі гарними, ексклюзивними? З того часу все й почалось, спочатку прикраси для себе, потім для оселі, потім для друзів і нарешті - для всіх бажаючих.

Коцур Наталя Володимирівна народилася в Ромнах, за спеціальністю технік-товаровед.

Творча, талановита, креативна людина творить неймовірні речі своїми руками. Це й прикраси, дерева, квіти, вази, декоративні тарілки і ще дуже багато іншого. Її роботи мають попит, як у нашому місті, так і за його межами. Придбати можна і як в самої майстрині так і замовити через Інтернет (www.biserinka.net). Також Наталя виготовляє речі на замовлення (подарунки до ювілею, весілля та інше.). Кожна жінка в таких прикрасах почуватиме себе королевою. А оселя забарвиться різними кольорами. Ії роботи приносять радість та вражають неймовірною красою, та складністю виконання.

Жінка не має втоми і творить постійно нові шедеври. Хоча ця робота важка, кропітка. Потребує багато часу та уваги, все ж улюблена справа дає сили працювати. А від схвальних відгуків натхнення зашкалює, і вона знову і знову працює.

Виставка працюватиме до кінця місяця і кожна шанувальниця прекрасного зможе помилуватися цією красою.

 

 

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел