Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс На базі навчального закладу проведено нараду по ЗНО Ромни – визнано найкращими
На базі навчального закладу проведено нараду по ЗНО Ромни – визнано найкращими
Тандем-пресс
Вівторок, 04 грудня 2012, 23:35      Ромни, Сумська область
28 листопада 2012 року на базі СЗОШ № 1 ім. П. Калнишевського  відбулась науково-практична нарада «Про підсумки моніторингу якості знань абітурієнтів м. Ромни, Липоводолинського, Недригайлівського, Роменського, Сумського районів за результатами ЗНО 2008-2012 та про ЗНО 2013 років» яку провів директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України. У нараді взяли участь керівники відділів та управлінь освіти, завідуючі методичними службами, директори шкіл та їх заступники, вчителі, запрошені. 

Олександром Леонідовичем було оприлюднені та обговорені результати моніторингу якості знань абітурієнтів за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2008-2012 років. Були надані методичні рекомендації щодо підвищення якості знань абітурієнтів та результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

За результатами моніторингу п'ятирічного періоду ЗНО абітурієнтів із регіонів, що запрошені на нараду кращі показники має місто Ромни. А це, клопітка робота педагогічних працівників, батьків. Отже, це ще один доказ того, що у нашому місті найобдарованіша молодь.

Директор Харківського регіонального центру ЗНО, поінформував, що відповідно до наказу МОНМСУ від 23.08.2012 № 943 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році» ЗНО - 2013 року буде проводитися з наступних предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2013 року відбудеться у період з 3 по 27 червня 2013 року. Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання ви можете знайти на сайті ХРЦОЯО www.zno-kharkiv.org.ua

Подання реєстраційних документів особам, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання 2013 року відбудеться у період з 4 січня по 5 березня 2013 року.

Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Традиційно у 2013 році буде також проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке відбудеться в дві сесії 23 та 30 березня з усіх предметів, що винесені на зовнішнє незалежне оцінювання у 2013 році.

23 березня 2013 - українська мова і література, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська мова за вибором).

30 березня 2013 - математика, історія України, хімія, географія, світова література.

Детальну інформацію з питань зовнішнього незалежного оцінювання у Харківській області можна отримати в Українському центрі оцінювання якості освіти, на сайті www.testportal.gov.ua, www.zno-kharkiv.org.ua або за телефоном гарячої лінії 057 705 0737.

 

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня