Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Виставка фото робіт Валерія Дядюри на тему: «Спіймана мить»
Виставка фото робіт Валерія Дядюри на тему: «Спіймана мить»
Тандем-пресс
Неділя, 18 листопада 2012, 18:39      Ромни, Сумська область
6 листопада у приміщенні художньої галереї міського Будинку культури була відкрита виставка фото робіт Валерія Дядюри на тему: «Спіймана мить», де було представлено 40 фото робіт. 

Валерій Дядюра, талановитий фотограф, та ще й чудова людина. Народився Валерій 15 травня 1971 року в селі Ріпки, Роменського району. Творчою фотографією займається більше, ніж 20 років. Перше знайомство з фотографією почалось у шкільному фотогуртку, де і були привиті паростки творчої фотографії. Був учасником шкільних фотоконкурсів. Закінчивши у 1989 році Сумське СПТУ-24 за спеціальністю фотограф, фотографія стала невід’ємною частиною його життя.

У лютому 2011 році була відкрита персональна виставка до Дня закоханих, на весільну тематику в художній галереї міського Будинку культури. У тому ж році взяв участь в обласному фотоконкурсі «Нова Сумщина. Все тільки починається», присвячена 20-тій річниці незалежності України, де зайняв перше місце, та був нагороджений дипломом та цінним призом. Восени 2011 року прийнятий до лав сумського фотоклубу «Позитив» - обласне творче об’єднання. Приймає активну участь у житті фотоклубу та різних заходах.

У травні 2012 року відбулась персональна виставка в Сумській муніципальній галереї, під назвою «Життя у світлинах». За цей рік прийняв участь у декількох фотоконкурсах: «Панорама моєї країни» - диплом першого ступеню. «Восьма бієнале художньої фотографії «Одеса – 2012»» - три роботи увійшли в експозицію. «7 Міжнародний Салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову, 2012» - срібна медаль. Нагороджений цінними призами. Є учасником багатьох фотопленерів. У вересні цього року прийнятий до Національного союзу Фотохудожників.

Фотохудожник, це людина, яка створює і розповсюджує фотографії як мистецтво. Незважаючи на те, що завжди протиставлялася художня фотографія - фотографії журналістській, комерційній (рекламній), побутовій – світлини, створені в цих сферах людської діяльності, нерідко ставали творами мистецтва.

Фотограф – це людина, яка знає, як зупинити мить прекрасного життя, зробити його відчутним, побачити його. Фото – це мить з життя, яка застигла на віки. Кожна хвилина наступної - вже минуле. І час зупинити неможливо. Бо події проходять, емоції змінюються, згадки про них зникають, а на фото все залишається таким же яскравим та живим. Фото зупиняє хвилини і дає нам можливість згадати найприємніші миті нашого життя. Згадати те, що колись робило нас щасливими, те що надихало на життя. І в цьому немає ні якої магії, але є майстерність, любов до життя і людей. І якщо ваш фотограф такий – значить яскравих і незабутніх моментів життя у вас буде набагато більше. Фотографія як і картина – це душа світу, через призму душі автора. І саме, таким митцем фотографії є Валерій.

Запрошені та гості, котрі були присутніми на виставці дивувались фото роботам митця, бо не кожен фотограф зуміє підмітити щасливу посмішку, хвилину смутку чи кохання. Дивлячись на роботи фотографа, охоплювало враження, що тебе переносить саме туди, і у ті події, котрі відображені на фото. Це неймовірно, деякі фото 80-х років, але час зупинився – дійсно!

 

Анна Марченко

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

19
19