Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Апаратна нарада: вкотре ТОВ «ПМК-Ресурс» ставлять на особливий контроль
Апаратна нарада: вкотре ТОВ «ПМК-Ресурс» ставлять на особливий контроль
Тандем-пресс
Середа, 31 жовтня 2012, 22:19      Ромни, Сумська область
Вже традиційно щовівторка в залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради проводити апаратну нараду з керівниками підприємств, установ та організацій  щодо обговорення актуальних та болючих питань життєдіяльності міста. 

Цього разу, першим із питань була винесена інформація про виконання протокольних доручень наданих на нараді при міському голові від 21.09.12 року з питань матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій під час виборів депутатів у ВР України. Заступник міського голови Жарий А.Г. повідомив наступне, що за останній час ПП «Шляховиком» проведена значна робота з ремонту вуличного освітлення та ремонту ліхтарів. Всього за рахунок благодійних внесків підприємців у цьому році замінено 260 ліхтарів. Станом на 19 жовтня 2012 року із 25-ти дільниць зовнішнє освітлення відремонтовано біля 17-ти. Зауважу, що на минулому тижні було – 15. Продовжуються роботи з ремонту проїзних частин доріг, виконується асфальтове покриття дороги  по вул. Дудіна, Чапаєва. Вирішується питання щодо закупівлі 200 тон щебеню і підсипки ґрунтових доріг Засульського мікрорайону. Разом з тим, потребують ремонту підходи до виборчих дільниць (ЗОШ № 6, ЗОШ № 10, ДНЗ № 2, Роменський спортивний клуб по вул. Артема).

Коротко поінформували відповідальні за матеріально-технічне забезпечення  щодо комп’ютеризації, програмного забезпечення, тощо.

«Не думайте, що вибори пройдуть гладко….», - говорить міський голова. Вже було декілька спроб відключити виборчі комісії, і напевно на цьому процес не завершиться. У виборах буде приймати 87 партій по всій Україні.  На момент проведення виборів повинна бути злагоджена та чітка співпраця всіх служб. У разі підозр або виявлення незрозумілих ситуацій, негайно повідомляти правоохоронні органи та владу, наголосив Микола Кирилович.

Про виконання делегованих повноважень щодо здійснення контролю за діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності у сфері поводження з відходами, начальник УМГ Кочерга М.Г. повідомив наступне, що у жовтні була здійснена перевірка ТОВ «ПМК-Ресурс», якою встановлено, що даним підприємством порушені вимоги складування твердих побутових відходів на міському полігоні. Сміття вже виходить за межі полігону, на зауваження комісії, щодо вирішення даного питання, керівник підприємства  посилається на недостатність коштів.

Як поінформував Жарий А.Г. 2 жовтня 2012 року внесені зміни до законодавчих актів щодо вдосконалення механізму правового регулювання та посилення відповідальності у сфері поводження з відходами, тому була акцентована увага на цих питаннях. Наразі, Роменською міжрайонною прокуратурою підготовлено подання про усунення порушень ЗУ «Про відходи», тому це питання Андрій Геннадійович запропонував взяти під особливий контроль місцевої влади.

Проценко О.В. зауважила, що питання досить важливе, але так і залишається незрозумілим реагування в ході виявлених порушень, не почуто скільки перевірок зроблено, яким чином здійснюється контроль за збором та вивозом сміття торгівельними точками, у якому стані ця робота, хто контролює. Таке враження, що підприємство працює аби як…, як висновок міський голова додав, що у підприємства немає системи постійної роботи…

Далі було заслухано інформацію окремих керівників установ, організацій., підприємств від яких залежить стабільна ситуація у місті. Представником ПФУ знову ж таки, була наведена коротенька статистика виплат пенсій та заборгованості щодо сплати єдиного соціального внеску, інше.

Панченко Я.М. начальник управління праці, повідомив, що станом на 23 жовтня профінансовані постраждалі ЧАЕС, будинки сімейного типу й частково пільговий проїзд на автотранспорт. Наразі, продовжується видача інвалідних візків.

За останній тиждень зареєстровано 5 випадків інфекційних захворювань, захворюваність на ГРИП – відсутня. Захворюваність на ОРЗ – 144. У цілому загальна атмосфера у місті сприятлива. Покуси відсутні. Хоча, як завжди, спостережлива начальник відділу культури Баляба Т.І. відмітила, що не зареєстровані покуси собаками все ж таки є, і як приклад, навела випадок у районі музичної школи.  Дана інформація прийнята до уваги.

 

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Площа Свободи
Площа Свободи