Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Безкоштовний інтернет – відтепер у роменській центральній міській бібліотеці
Безкоштовний інтернет – відтепер у роменській центральній міській бібліотеці
Тандем-пресс
Середа, 31 жовтня 2012, 22:17      Ромни, Сумська область
Без вільного доступу до інформаційних ресурсів мережі Інтернет, сьогодні вже неможливо говорити про повноцінний інформаційний простір держави. У реалізації питань інформатизації суспільства, ключова роль належить публічним бібліотекам. Останнім часом Інтернет став невід’ємною складовою частиною інформаційних ресурсів бібліотек, а надання доступу до нього – звичною бібліотечною послугою. 

У лютому 2012 році міська централізована бібліотечна система  стала переможцем конкурсу програми «Бібліоміст». Як результат, бібліотечні  заклади  міста отримали 13 комп’ютерів та 4 принтери. Забезпечення оргтехнікою дасть змогу надавати населенню безкоштовні інтернет-послуги. Все це стало результатом тісної співпраці працівників бібліотечної системи та місцевої влади.

23 жовтня у Роменській центральній міській бібліотеці для дорослих  відбулись урочистості з нагоди відкриття пунктів публічного доступу до Інтернету та початку надання нових послуг. Відтепер, мешканці міста Ромни зможуть безкоштовно пройти курси комп’ютерної грамотності, надсилати й отримувати електронну пошту, слухати музику, дивитися фільми, обмінюватися фотографіями, спілкуватись у програмі «Скайп», скористатися веб-ресурсами для пошуку роботи чи потрібних послуг, покупки товарів, організації поїздок, доступу до інформації органів влади і соціальних служб тощо. Для злагодженої роботи у бібліотеці з’явилась нова штатна одиниця - інженер-програміст (Дудка Артем Миколайович), котрий забезпечить повноцінне функціонування та комфортне перебування в Інтернет-центрі. До речі, все програмне забезпечення, котре встановлено на 13-ти комп’ютерах є ліцензоване.

На сьогоднішній день Інтернет-центр центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича – це сучасна інформаційна установа, що сприяє професійному та особистісному розвитку громадян.  Кожний користувач бібліотеки має можливість безкоштовно користуватися Інтернетом. Одне з основних завдань Інтернет-центру – забезпечення оперативного безкоштовного доступу користувачів до різносторонньої інформації.

Інтернет-центр бібліотеки створює рівні можливості для пошуку інформації людей різних соціальних верств населення і допомагає становленню та розвитку їхньої загальної інформаційної та інтелектуальної культури.

Під часу заходу відбулися виступи міського голови Миколи Кириловича Калашника, заступника міського голови з гуманітарних питань Володимира Григоровича Дудко, начальника відділу культури Тетяни Іванівни Баляби,  регіонального представника програми «Бібліоміст» Олени Володимирівни Пікулицької, координатора по роботі з партнерами програми «Бібліоміст» Наталії Новакової, директора терцентру Олени Сергіївни Шкромиди, Яківа Івановича Зубана  начальника Роменського МРЦЗН, читачів, котрі від щирого серця вітали працівників бібліотеки з таким надзвичайним днем. Ніна Миколаївна Рослова, директор бібліотеки, зі сльозами радості на очах дякувала всім причетним до цієї події. Слова вдячності - бібліотечним працівникам, котрі перемогли у програмі «Бібліоміст», міській владі за підтримку й звичайно читачам, котрі запалюють вогник всіх працівників бібліотеки, бо саме з читачами міська бібліотека живе….

Якщо Ви бажаєте поринути у безмежний океан інформації приходьте до Інтернет-центру: Центральна міська бібліотека для дорослих ім.. Бориса Антоненка-Давидовича, вул.. Коржівська, 94 (графік роботи понеділок-п’ятниця з 9-00 до 18-00, субота-неділя з 9-00 до 17-00)

 

Анна Марченко

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода