Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс «Чужого горя не буває…..» Олександр Саєнко подарував комп’ютерну техніку центру реабілітації дітей-інвалідів
«Чужого горя не буває…..» Олександр Саєнко подарував комп’ютерну техніку центру реабілітації дітей-інвалідів
Тандем-пресс
Середа, 31 жовтня 2012, 22:16      Ромни, Сумська область
На минулому тижні відбулась історична подія в Роменському Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, того дня директор центру Наталія Анатоліївна Осауленко та педагогічний колектив презентували комп’ютерний клас. 

Головною проблемою дітей, які страждають на органічні ураження центральної нервової системи є тотальна ізольованість від суспільства. Частіше всього, ці діти мають стійкі обмеження в пересуванні, проте рівень розумових здібностей в цілому збережений і відповідає нормі.

«Нажаль, коли в родині є важкохвора дитина, усі кошти йдуть на лікування. У батьків найчастіше немає можливості придбати своїй дитині комп’ютер. Особливо, якщо дитина живе в сільській місцевості.  Розуміючи наскільки важливо для сучасної людини вміння працювати на комп’ютері, Центр реабілітації започатковує соціально-адаптаційну програму «Комп’ютер для всіх»», - говорить Наталія Анатоліївна.

На урочистості прибули: начальник управління праці та соціального захисту населення Панченко Ярослав Миколайович, представник генерального директора ТОВ «Роменський завод продтоварів» Рудь Михайло Олександрович, батьки, вихованці, ЗМІ.

З посмішкою та гарним настроєм зустрічала Наталія Анатоліївна гостей. Яка повідомила, що ідея програми «Комп’ютер для всіх», зародилася близько трьох років потому, і завдяки підтримці генерального директора Роменського заводу продтоварів Саєнка Олександра Івановича, цей етап був втілений у життя. Він закупив та безкоштовно передав Роменському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів п’ять сучасних комп’ютерів з ліцензованим програмним забезпеченням та лазерний принтер. Програмісти заводу продтоварів безкоштовно встановили комп’ютерну техніку, й завдяки Олександру Івановичу, безкоштовно будуть обслуговувати Роменський центр протягом року.

У майбутньому, зауважила директор, комп’ютерний клас буде підключено до Всесвітньої мережі Інтернет та дасть змогу започаткувати курси з навчання комп’ютерної грамотності вихованців центру. В результаті даного проекту підвищиться рівень соціалізації дітей-інвалідів. Вони матимуть змогу навчатися за індивідуальною програмою та пізнавати навколишній світ через Інтернет. Сьогодні  в Україні започаткована програма розвитку дистанційного навчання. Є впевненість, що вихованці Центру реабілітації зможуть отримати освіту через мережу Інтернет, а згодом й працевлаштуватися. У майбутньому вміння працювати на комп’ютері, користуватися Інтернет-ресурсами значно збільшить шанси молодих людей з обмеженнями знайти роботу (можливо й надомну).

Паралельно планується відкриття інформаційно-консультативного клубу для батьків дітей-інвалідів. Реалізація цього проекту дасть змогу батькам дітей-інвалідів більше знати про свої права, володіти інформацією про новітні методики лікування та реабілітації, спілкуватися з іншими батьками, які мають схожі проблеми, обмінюватися корисною інформацією.

Зрештою для працівників Центру реабілітації реалізація даного проекту дасть змогу освоїти нові методи навчання та реабілітації, постійно вдосконалювати свій  рівень професійності, використовувати спеціальні Інтернет ресурси для проведення занять  в режимі он-лайн.

 

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

20
20