Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Легенда боксу в Ромнах
Легенда боксу в Ромнах
Тандем-пресс
Понеділок, 22 жовтня 2012, 20:47      Ромни, Сумська область
Легенда боксу в РомнахМинулого тижня лідер політичної партії «УДАР» завітав на Сумщину. Дев’ятого жовтня, натовп прихильників очікував на Віталія Кличка у Ромнах. 

Багато хто прийшов на цю зустріч не ради політичних переконань, а заради спортивного кумира. Як поділилися зі мною юнаки, не розуміють як можливо поєднувати політичну діяльність та спортивні досягнення.  І сьогодні, разом з товаришами прийшли на зустріч із Віталієм Кличком, бо захоплюються ним. «Він сильна людина, яка знає, як перемагати і як втримати перемогу у своїх руках», - говорить студент СумДУ. Важко передати ті емоції, які сповнювали громаду міста Сльози радості з’являлися на очах у літніх людей, молодь шаленіла, коли лідер «УДАРу» вийшов на сцену.

Передвиборча агітація завжди була для місцевої молоді приводом до святкування. Пам’ятаються попередні роки, коли майже кожного дня на центральній площі міста відбувались концерт за концертом…. Вони займаються роботою, а громада міста відпочиває.

Жахливо було спостерігати коли спортсмен роздавав фотокартки з особистим підписом. Відомо, що найстрашніше соціальне явлення – натовп. З точки зору психологів, це небезпечне та некероване явлення. За цими фотокартками тягнувся натовп давлячи один одного. Звичайно, що автограф любимого кумира – щастя, а для нашого містечка світова зірка – це сенсація… Та отримавши фотокартку, щасливі та пошарпані дзвонили друзям, рідним сповіщаючи про новину.

Зустріч супроводжувалась цікавою концертною програмою.

 

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

40
40