Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Садок № 8 «Дзвіночок» тепер з новими музичною та спортивними залами
Садок № 8 «Дзвіночок» тепер з новими музичною та спортивними залами
Тандем-пресс
Четвер, 20 вересня 2012, 20:22      Ромни, Сумська область
Садок № 8 «Дзвіночок» тепер з новими музичною та спортивними залами 13 вересня відбулася презентація спортивної та музичної зали дошкільного навчального закладу №8. «Дзвіночок». 

Привітати, педагогічний колектив садочку, прибули міський голова - Микола Кирилович Калашник, заступник міського голови - Володимир Григорович Дудко, начальник відділу освіти - Зінаїда Григорівна Горбик, депутат обласної ради, радник губернатора Сумщини, генеральний директор ТОВ «Роменський завод продтоварів» - Олександр Іванович Саєнко, педагогічний колектив, представники батьківського комітету ДНЗ №8

За час підготовки до нового навчального року в закладі проведено цілий ряд робіт, а це, зокрема, заміна старих вікон на нові енергозберігаючі металопластикові, замінено двері, світильники, проведений капітальний ремонт 12 групових приміщень, утеплено підлогу, проведена реконструкція туалетної кімнати першої вікової групи та найбільше зусиль було прикладено для проведення капітального ремонту музичної та спортивної зали. Неабияким щастям для поварів садочку було придбання та встановлення шестикамфорної електичної плити для харчоблока.

Особливу увагу звертає міська влада на дошкільне виховання, визначаючи пріоритети у галузі освіти, саме на надання якісних послуг у навчанні та комфортного перебування дошкільнят у садках.

Завдяки фінансовій підтримці генерального директора ТОВ «Роменський завод продтоварів» Олександра Івановича Саєнка та міської влади, у новому навчальному році дошкільнята мають змогу розвиватися, як культурно так і спортивно.

Завідувач дошкільного навчального закладу Віра Михайлівна Слєпко зауважила: «Всі роботи, які виконувалися спільними зусиллями влади, педагогічних колективів, батьків, меценатів, дійсно, сприяють стовідсотковому задоволенню потреб в освітніх послугах маленьких роменців».

Слова вдячності від педагогічного, батьківського колективів керівництву міста та меценату стали своєрідним підсумком в оцінці діяльності, а саме співпраці, щодо вирішення питань покращення матеріально – технічної бази освітянської галузі міста.

 

Анна Марченко

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Міст через Сулу
Міст через Сулу