Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Роменщина відзначила 69-річницю визволення міста від фашистських загарбників
Роменщина відзначила 69-річницю визволення міста від фашистських загарбників
Тандем-пресс
Четвер, 20 вересня 2012, 20:16      Ромни, Сумська область
Роменщина відзначила 69-річницю визволення міста від фашистських загарбниківУламки війни і через роки будуть доноситись до нас, залишаючись важкою раною втрати та вічним сумом за тими, хто відійшов у вічність. Про загиблих нам нагадують меморіали та пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, в якій ніколи не померкне день – 16 вересня, що став святом величі нашого духу та вшанування усіх тих, хто відстояв честь, свободу й мир на Роменщині. 

З нагоди відзначення 69-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників на Алеї Героїв відбулася церемонія покладання квітів.

Віддати вдячність і шану живим учасникам війни, схилити голови перед пам’яттю полеглих прийшли в цей день керівництво міської ради, представники політичних партій та громадських організацій, депутати, ветерани та громада міста.

Очільник міста звернувся з вітальними словами до присутніх, з особливою шаною і вдячністю згадати визволителів нашого краю, які проявили героїзм та мужність, зазначивши, що наше завдання сьогодні не втратити того, що здобули наші батьки, діди – зберегти та прикрасити нашу землю для наступного покоління. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять полеглих у боях за визволення нашого рідного міста.

Найактивнішими учасниками з боку політичних організацій виступила Прогресивна соціалістична партія України, які в буквальному сенсі заполонили сквер напроти Алеї Героїв вітальними плакатами «Спасибо деду - за победу», «Помним, чтим, гордимся….». Сергій Гаврась, зауважив, що цей день святкують або просто не помічають. І впевнений , що саме цього дня повинні приймати активну участь усі політичні партії, щоб віддати належне тим, хто проливав кров за мирне сьогодення, за незалежність України.

Тому, не забуваймо тих, хто захищав наше місто, завдяки яким ми є.

 

 

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop11
konotop11