Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Коротко про важливе: перевізники та вивіз сміття – на контролі
Коротко про важливе: перевізники та вивіз сміття – на контролі
Тандем-пресс
Вівторок, 11 вересня 2012, 20:39      Ромни, Сумська область
Щовівторка в приміщенні міськвиконкому проходить апаратна нарада представників міської влади та керівників підприємств та управлінь, де щоразу вирішуються болючі питання життєдіяльності міста Ромни. 

Чергова апаратна нарада 04.09.2012 року була не виключенням. На порядку денному, першим із питань, розглядався стан виконання розпоряджень міського голови від 27.01.2012 року  «Про заходи щодо реалізації стратегій демографічного розвитку на період до 2015 року». Начальник відділу освіти Зінаїда Григорівна Горбик доповіла, що  дане розпорядження виконується й залишається на постійному контролі до 2015 року. В демографічному розвитку місто Ромни розвивається, є перспективи. У цьому році в першому класі навчається  452 учні, а це на 26 школярів  більше, ніж в минулому році. Початок навчального року пройшов організовано. Діти вже харчувались в їдальнях, навчались за учбовою програмою, інше.

Питання звернень громадян також залишаються на постійному контролі, так як  громадяни переступають міський щабель влади й звертаються до вищестоящих органів. За останній місяць до виконкому  надійшло 456 документів. Питання в зверненнях порушуються типові, з них: 3 – про визнання винних осіб  у виникненні пожежі та відшкодування збитків по вул. Коржівській, конфлікти перевізників, скарги на ПМК Ресурс, знесення дерев, ремонт будинків, ремонт доріг, вивіз сміття.

Начальником управління праці Панченко Я.М. було поінформовано присутніх про відкриття у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру міста Ромни, нової соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку», де пропонуються послуги людям пенсійного віку, зокрема, літературно-мистецький факультет, вивчення комп’ютеру, тощо. Вже отримано 36 заявок від пенсіонерів міста.

За останній тиждень зареєстровано 2 випадки інфекційних захворювань, 3 покуси собаками, з них, 2 – домашньою твариною, 1 – невідомою по вул. Засульській, та  69 випадків ОРЗ. Бродячі собаки є проблемою міста та знаходиться на постійному контролі міського голови.

За даними КП «Ромникомунтепло», організація активно готується до осінньо-зимового періоду. Теплопостачання в заклади освіти, медицини буде подано до 10 жовтня. В багатоквартирні будинки, згідно графіка. Котельні готуються до пуско-налагоджувальних  робіт, до кінця вересня котельня  буде здана в експлуатацію й готова до осінньо-зимового періоду.

Та проблемним питанням постало перевезення громадян в осінньо-зимовий період. За словами керівника підприємства, все нормально. Але ж на початок нового навчального року перевезення набрали ознак критичності, в зв’язку з переповненням громадського транспорту.

Було порушено питання і щодо вивозу сміття. За статистикою звернень ця проблема набрала своєї критичної межі. За словами ПМК Ресурс, у них все впорядковано, займаються плановим вивозом крупно-габаритного сміття. Але, міський голова Микола Кирилович Калашник, зауважив, що радіти немає чого, по-перше, автомобіль який  розвозить сміття протікає, і всі нечистоти залишають слід по всьому маршруту. Наголосив також й  на питанні вивозу мілкого сміття та викачки стоків, бо серед населення виникла хвиля обурення. Завданням від міського голови було, до початку осінньо-зимового періоду облаштувати зразково-показові майданчики для сміття. Проблемним питанням є викачка стоків, які в деяких районах міста заливають підвали. Роботу ПМК Ресурс взято під особливий контроль міською владою.

За інформацією керівників  ЖЕКів, йде посилена підготовка до осінньо-зимового періоду. За бюджетні кошти придбано єврорубероїд та проведені капітальні ремонти крівель. Продовжуються капітальні ремонти по вул. Маяковського, вул. Чапаєва, вул. Дудіна, облаштовуються дитячі майданчики.

Було наведено статистику заборгованості опалення, що на жаль, не є позитивною. Отже, загальна заборгованість становить близько 6 млн.грн., з них, близько 4 млн.грн. КП «Ромникомунтепло» та близько 2 млн.грн. ТОВ «Ромнитеплосервіс».

Під особливий контроль поставлено опалення виборчих дільниць, де будуть проходити вибори депутатів до ВР України.

 

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop70
konotop70