Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Радість в оселі з «голубим вогником»
Радість в оселі з «голубим вогником»
Тандем-пресс
Вівторок, 11 вересня 2012, 20:33      Ромни, Сумська область
Днями у нашому місті вітали й працівників газової промисловості. Адже, неможливо уявити господарську діяльність чи побут людини без сфери газової промисловості. У цій сфері трудиться численна армія професіоналів, праця яких, багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства країни, життєдіяльність населених пунктів. Це дуже напружена, але все ж таки почесна праця, яка вимагає високої емоційної та фізичної самовіддачі, професіоналізму, таланту. 

Начальник Роменського управління по експлуатації газового господарства Михайло Петрович Сидоренко привітав колег зі святом. У своїй доповіді він повернувся в далеке минуле й поінформував працівників, що з початком завезення першого балону у 1955 році з кожним роком збільшувалася газифікація трьох районів. Природний газ прийшов у Роменський район в 1973 році, у Липово-Долинський район у 1986 році, Недригайлівський у 1990 роках. Сьогодні газове господарство -  це великий колектив, який налічує близько 350 працівників, які обслуговують три райони. Підприємство обслуговує велику мережу газопроводів і споруд на них, а саме, в м. Ромни, Липово-Долинському та Недригайлівському районах. Надає послуги з проектування, монтажу газопроводів, систем опалення, здійснює пуск газу  тощо. Забезпечує населення на території трьох районів скрапленим газом.

За час існування управління, по трьом районам в цехах побудовані адміністративні будівлі з індивідуальним газовим опаленням. З 2008 року в м. Ромни працює лабораторія з перевірки та ремонту газових лічильників. Створені здорові та безпечні умови для роботи всього персоналу, переоснащені робочі місця, приведені в належний стан санітарно-побутові приміщенні. Адміністрація постійно працює над покращенням якісного обслуговування споживачів газу. Впроваджена програма «Абонент» , яка дала багато позитивів у роботі служби обліку. Станом на 1 вересня  2012 року працівниками управління обслуговувається 2 243 км  газопроводу. В трьох районах газифіковано близько 40 000 квартир, а в м. Ромни газифіковано майже все населення.  Проплата за споживання природного газу від населення складає майже 100 відсотків.

Заступник голови ПАТ «Сумигаз» Самсонов Ю.В.  зазначив, що вся історія становлення газової промисловості це є зразок самовідданої праці висококваліфікованих працівників. Керівництвом, найкращих працівників,відзначили цінними подарунками.

До привітань приєднались й заступник міського голови Дудко В.Г., заступник голови районної адміністрації Карнаух В.І., голова Недригайлівської районної ради Кушніренко О.М.  які вручили грамоти кращим працівникам газової промисловості.

 

Марченко Анна

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг