Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Сергій Гаврась – п’ятикратний чемпіон Європи
Сергій Гаврась – п’ятикратний чемпіон Європи
Тандем-пресс
Середа, 05 вересня 2012, 08:09      Ромни, Сумська область
Сергій Гаврась – п’ятикратний чемпіон Європи23 серпня 2012 року, коли Україна відзначала державне свято «День Прапора», в м. Циттау, Німеччина, роменчанин Сергій Гаврась, майстер спорту міжнародного класу з метання списа, став чемпіоном Європи. Це  вже п’ятий золотий титул Сергія Петровича на Європейському форумі. 

За традицією і регламентом на честь переможця підіймався прапор України і звучав гімн. А в цей час стадіон, стоячи аплодував чемпіону Європи з маленького провінційного містечка Ромни Сумської області.

Як розповів Сергій Гаврась, свою перемогу він присвятив Незалежності України, яку він не тільки вшановує і святкує, а й вписує свої героїчні перемоги золотими літерами в історію України. Присвячує перемогу і рідному місту Ромни, в якому живе і тренується, і всім її мешканцям. І, звичайно, геніальному вченому, інтелектуалу, патріоту України, лідеру Прогресивної соціалістичної партії України, членом якої Сергій Петрович є,  - Наталії Вітренко, заради якої він повернувся в спорт і сьогодні продовжує перемагати.

 

Тетяна Василенко

 

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг