Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс «Україно – ти моя колиско!» Роменщина відзначила День Незалежності України
«Україно – ти моя колиско!» Роменщина відзначила День Незалежності України
Тандем-пресс
Середа, 05 вересня 2012, 08:07      Ромни, Сумська область
Державне свято – День Незалежності України відсвяткували цими вихідними українці. Заходи, з нагоди 21-ї річниці Незалежності України, пройшли і на Роменщині. 

Зранку на мітингу роменці зібралися біля пам’ятника Т. Г. Шевченка. Синьо-жовті прапори та вишиванки майоріли у підніжжя духовного батька роменців. Участь у мітингу взяли: представники міської та районної влади, депутати Роменської міської та районної ради, члени виконавчого комітету, представники політичних партій та громадських організацій, працівники підприємств, організацій та установ, громада міста.

До присутніх звернулися: очільник міста Микола Калашник, голова Роменської районної державної адміністрації Віктор Сєрік, голова Громадської ради при виконавчому комітеті Микола Оксюта. Від імені молоді міста виступила учениця ЗОШ №7 Ольга Гурічева.

Завершився мітинг покладанням квітів та вінків до пам’ятника Т. Г. Шевченка. Численні букети квітів лягли і до пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення Б. Хмельницького та П. Калнишевського.

Вдень, парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка зібрав у своїй прохолоді та шелесті дерев підростаюче покоління міста. Малюки гралися на дитячому майданчику, а більш старші мали змогу взяти участь в ігровому майданчику «Що ти знаєш про Україну?». Крім того, завзяті та мужні показати свої найкращі здібності, беручи участь в змаганнях «Козацькі розваги». На майданчику біля приміщення міської ради за участі талановитих та творчих підлітків була розгорнута виставка дитячих робіт «Україно – ти моя колиско!».

Соціальна акція «Парад вишиванок» пройшла за участі мешканців міста під вечір. Дорослі та малі у яскравих, кольорових вишиванках урочистою ходою пройшли від СЗОШ № 2 до центральної площі, відчуваючи, при цьому, гордість за свою країну, свідомо бажаючи добробуту та процвітання її мешканцям.

Продовжилася святкова програма концертом - урочистим відкриттям І етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя», у ході якого почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації було нагороджено директора філії приватного акціонерного товариства «Слобожанська будівельна кераміка» Василя Марюху та начальника відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради Зінаїду Горбик, грамотою виконавчого комітету Роменської міської ради - начальника 2-го СРЦШР Сергія Біляєва та колектив міської централізованої бібліотечної системи, на чолі з директором Ніною Рословою.

Традиційно, завершилося свято феєричним різнокольоровим феєрверком.

 

Тетяна Василенко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

6
6