Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс «Рік потому… З Україною в серці!»
«Рік потому… З Україною в серці!»
Тандем-пресс
Вівторок, 21 серпня 2012, 20:27      Ромни, Сумська область
«Рік потому… З Україною в серці!»10 серпня у картинній галереї міського Будинку культури відбулося відкриття виставки фоторобіт молодої, талановитої, творчої та завжди усміхненої дівчини Вікторії Долини «Рік потому… З Україною в серці!... », приуроченої до Дня незалежності України.  

Ось і минув рік з того часу, як Вікторія представляла свої роботи у галереї МБК на розгляд роменського глядача та провела майстер-клас з фотографії. Тому роменцям має бути вже знайоме ім’я дівчини, яка, до речі, родом з Ромнів. Нагадаємо, що Вікторія Долина народилася в 1985 році в місті Ромни, зростала та навчалась в загальноосвітній школі №7. Вчилась в Роменській художній школі, де її навчили любити прекрасне навколо себе, бачити  щось  незвичайне  в звичайних речах, любити красу природи, людини, світу, життя. Хоча закінчення навчання очікувала як свята, лише згодом зрозуміла, наскільки важливим воно було. Адже, саме там її навчили багатьом речам, які сьогодні Вікторія використовує в своєму житті. Як говорить сама Вікторія, малювати виходило не дуже, але красу простої квітки бачила завжди. А з народженням сина, взявши вперше фотоапарат до рук та зробивши декілька фото люблячої родини, зрозуміла, як можливо донести своє бачення світу та краси спочатку близьким, а потім і всім людям. З розвитком техніки та появою нових технологій, сфотографувати красу одного моменту стало простіше, і Вікторія полюбила фотографувати. З того часу фотографія стала головним захопленням в житті. На даний момент дівчина проживає в м. Полтава, де успішно розвиває свою майстерність. Вона вже має багато успішних проектів, як в Полтаві, так і в Ромнах. Це фотопроекти: «Сімейне фото», «Квітковий настрій», «Восток - дело тонкое...» та багато інших.

Сьогодні Вікторія представляє свої роботи, в яких присутня українська тематика. І саме любов до рідної країни та українців надихнула її на створення цієї виставки.

Як говорить сама Вікторія, найбільш вагомим досягненням за цей рік можна вважати придбання нового об’єктиву, що у рази збільшив можливості й відкрив нові горизонти у досягненні творчих задумів та їх якості реалізації за допомогою фотографії. Більшість фотознімків на виставці зроблено саме ним. Також за цей рік Вікторія опанувала нові горизонти студійного освітлення, обладнання, що дало можливість створення неповторних кадрів в зимовий період, коли засніжені горизонти вже заполонили зелені луки та ліси. Студійні фотознімки урізноманітнювала осіння городина та інші предмети національного декору: ложки, глечики, різноманітних посуд.

Не дарма виставка «З Україною в серці!», приурочена до національного свята Дня незалежності України, адже у представлених фотороботах чільне місце посідає дуже колоритний та неповторний образ україночки в національних костюмах, вишиванках. У даній експозиції Вікторія намагалася зібрати найбільш яскраві фотографії, тож, всі вони кольорові, щоб краще передати наш національний колорит. Більшість із них зроблено на проектах, де брали участь як діти, так і їх дорослі батьки, але є і такі, які були спеціально створені для даної виставки. Наприклад, виїзна фотосесія в образі україночки в яблуневий сад під Полтавщиною. Час був обраний в момент цвітіння. Квітучі дерева неабияк доповнили і прикрасили й без того яскравий образ.

Оскільки Вікторія обожнює не лише модельну зйомку, вона не могла обійтися без фотографій природи, що втілює в собі символи України. Так, це соняшник, мак і звісно ж пшениця. Вони займають окреме місце в експозиції.

Як говорить сама авторка: «Мені хотілось би урізноманітнити нашу експозицію і поділитися з Вами деякими фотознімками, на яких реалізовано власні ідеї…». Це зокрема,  актуальна саме цього року тема щодо проведення «Євро-2012», тому є такі фотознімки, які спеціально створені креативною командою та проведені на стадіоні.

Ознайомитися з новими досягненнями молодого фотографа Вікторії Долини та насолодитися виставкою фоторобіт «Рік потому... З Україною в серці!», залишивши свої побажання та враження в книзі відгуків, можна в картинній галереї міського Будинку культури до 31 серпня.

 

Тетяна Василенко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ярмарок
Ярмарок