Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс До навчального року – готові
До навчального року – готові
Тандем-пресс
Вівторок, 21 серпня 2012, 20:25      Ромни, Сумська область

До навчального року – готовіПро підготовку закладів освіти до 2012-2013 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період  йшла мова у ході засідання виконавчого комітету.

Так, цьогоріч в рекордні терміни освітні заклади максимально ефективно підготувалися до нового навчального року, і вже 12-13 липня у ході перевірки закладів було підписано всі звіти. Заступник міського голови, керуюча справами виконкому Олена Проценко та начальник відділу освіти Зінаїда Горбик зупинилися в своїх доповідях на основних заходах, які були виконані завдяки спільній праці міської влади, депутатів міської ради та членів виконкому, спонсорів та меценатів освітянської сфери, педагогічного та батьківського колективу навчальних закладів. Результатом проведеної роботи мають стати позитивні зрушення у вихованні дітей та збереження здоров’я підростаючого покоління.

Власне, всього на заплановані роботи було використано 2 млн. 800 тис. грн., із них із міського бюджету – близько 1 млн. 330 тис. грн., інше – залучені спонсорські та батьківські  кошти. Порівнюючи кошти, виділені з бюджету, з попередніми роками, слід відзначити, що у 2010 році на освіту було виділено 317 тис. грн., у 2011 році – 808 тис. грн. Було відзначено значний внесок у зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти меценатів, зокрема: генерального директора ТОВ «Роменський завод продтоварів», депутата Сумської обласної ради Олександра Саєнка, генерального директора «Ромниптахоспілка» Дмитра Кірюхіна, генерального директора ТОВ «СБК» Василя Марюхи, та педагогічний й батьківський колектив навчальних закладів міста. За підсумками перевірки відзначено зразкову підготовку загальноосвітніх шкіл №№ 1, 2, 8, дошкільних навчальних закладів №№ 6, 8, 9 і центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; якісну підготовку загальноосвітніх шкіл №№ 3, 6, 7, 10, 11, дошкільних навчальних закладів №№ 1, 2, 5, 7 і міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Членам виконкому та всім присутнім також запропонували переглянути відеофільм про пророблену роботу, де вже всі присутні мали змогу наочно переконатися в покращенні матеріально-технічної бази освітянської сфери, що стала однією із пріоритетних галузей в місті.

Незважаючи на позитивні емоції, які переповнювали освітян, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді і спорту Валентина Судьїна звернула увагу і на ряд проблем, які ще залишаються не виконаними. І також висловила сподівання, що в подальшому заходи будуть виконуватися не в пожежному режимі, як це, наприклад, відбувалося з будівництвом внутрішніх санвузлів та ремонтом дахів, а все буде проводитися систематично, поступово, і щорічно на кожен навчальний заклад буде виділятися відповідна сума коштів. Лікар Роменської рай.СЕС також звернув увагу на ще одну проблему - захворюваність дітей на хвороби ока, що потребує оновлення меблів у всіх навчальних закладах. «Діти потребують вашої уваги», - саме такими словами звернути більше уваги на розвиток дошкільних навчальних закладів закликала міську владу директор ДНЗ № 5 «Веселка».

«Високий рівень готовності освітніх закладів міста до нового навчального року засвідчив, що гасло «Усе найкраще – дітям» ми успішно втілюємо в життя», - такою оптимістичною нотою міський голова Микола Калашник підсумував розгляд питання по підготовці закладів освіти до 2012-2013 навчального року.

 

Тетяна Василенко

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

2
2