Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс «Нові стандарти – нова школа»
«Нові стандарти – нова школа»
Тандем-пресс
Вівторок, 21 серпня 2012, 20:24      Ромни, Сумська область
«Нові стандарти – нова школа»Делегацію представників освітньої сфери міста Прилуки в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» вітали мешканці міста днями на древній роменській землі. 

У ході зустрічі пройшло засідання «круглого столу», де освітяни міста Ромни та Прилуки коротко ознайомили один одного з історією та розвитком свого міста, й зупинилися на основних досягненнях освітньої галузі. У зустрічі взяли участь: представники міської влади, відділу освіти та методичного кабінету, директори загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Привітав делегацію очільник міста Микола Калашник, який висловив сподівання в тому, що плідна взаємна співпраця обох міст дасть свої позитивні результати, адже освітяни мають змогу поділитися своїми надбаннями, досвідом, побачити та почерпнути краще, й відреагувати, так би мовити, на вузькі місця та прогалини. Микола Кирилович також відмітив, що майже всі керівники освітніх закладів міста Ромни жіночої статі, а це могутня сила, на яку дійсно можна опертися, до якої необхідно прислухатися, що очільник міста й робить в своїй повсякденній діяльності. Тому, величезний пріоритет у роботі міської влади приділяється освітній галузі, навчанню та вихованню підростаючого покоління – майбутнього нашого суспільства, реалізації лозунгу «Все найкраще - дітям».

Начальник відділу освіти Зінаїда Горбик зупинилася в своїй доповіді на основних досягненнях та надбаннях освітньої галузі, про які вже неодноразово говорилося та писалося на сторінках газет. І наголосила, що результат, який всі бачать, - це спільна праця педагогів та батьків, міської влади, бізнесу, які разом працюють та вирішують освітні проблеми, і в першу чергу, проблему недостатнього фінансування та покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів. Так, нагадаємо, що цьогоріч на підготовку закладів освіти до нового навчального року було залучено майже 2 млн. грн. благодійних коштів та виділено більше 1 млн. грн. з міського бюджету.

Представники  відділу освіти Прилуцької міської ради, на чолі з керівником  - Тетяною Клименко, в свою чергу, також представили на розсуд роменської освітянської громади здобутки та досягнення свого міста, галузі освіти, й трішки зупинилися на проблемах, над вирішенням яких необхідно ще працювати. Розпочинаючи свій виступ, Тетяна Клименко наголосила, що головне завдання сьогодні – накопати найкращий досвід колег та використати його у своїй подальшій роботі. Власне, одним із головних їх досягнень є те, що в м. Прилуки діє КП «Комбінат шкільний», що дає змогу забезпечити шкільну молодь якісним харчуванням, і  в цьому плані місто Прилуки є лідером серед всієї Чернігівської області.  Так, зокрема, обіди у них коштують 6 грн. Можна похвалитися Прилукам і діяльністю трьох позашкільних закладів, адже творчому розвитку особистості приділяється велика увага. Крім того, про діяльність та розвиток освіти є змога інформувати населення міста та області, адже, щотижня освітня програма транслюється по прилуцькому телеканалу. При цьому, кожен навчальний заклад має свій сайт, добре оснащений комп’ютерною технікою та підключений до мережі Інтернет. 5 раз на рік освітня галузь міста видає газету. От саме над такими пріоритетами має ще працювати освітня галузь міста Ромни. Сприяє досягненням освітян міста Прилуки також стабільна демографічна ситуація, яка з кожним роком покращується. А це вимагає будівництва нових навчальних закладів, розвитку освітньої мережі тощо. І що головне, освіта Прилук може похвалитися найкращою підготовкою початкової ланки до нового навчального 2012-2013 року, адже всі школи міста обладнанні спальними та ігровими кімнатами для першокласників, де першачки мають змогу відпочити, погратися та отримати денний сон. Так, саме ці завдання на сьогодні перед освітянами країни ставить уряд, і нові стандарти, за якими має нині працювати освіта, в Прилуках вже спрацьовують.

Після проведення засідання «круглого столу» делегації міста Прилуки було представлено широку пізнавально-інформаційну програму, у ході якої прилучани побували в навчальних закладах міста, зокрема в СЗОШ №1, ЗОШ №7, ДНЗ №5 та ДНЗ №8, ознайомилися з їх діяльністю та матеріально-технічною базою, й мали можливість провести порівняльну характеристику освітньої сфери міст Ромни та Прилуки. Підсумки зустрічі були підбиті наприкінці дня за підсумковою прес-конференцією.

 

Тетяна Василенко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня