Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Перша сесія міської ради у 2010 році
Перша сесія міської ради у 2010 році
Тандем-пресс
Неділя, 07 лютого 2010, 20:21      Ромни, Сумська область

29 січня 2010 року відбулася сорок п’ята сесія міської ради п’ятого скликання.  На сесії були присутні 30 депутатів міської ради. Вів сесію міський голова Павло Іванович Помаран. На розгляд депутатам було винесено 42 питання та 4 додаткових.

Прийнято рішення «Про затвердження переліку підприємств та організацій, яким можуть надаватися пільги по орендній платі комунального майна та умови їх надання», згідно якого затвердився перелік підприємств та організацій, яким можуть надаватися пільги по орендній платі комунального майна. До цього переліку відносяться: навчальні та лікарняні заклади різних форм власності; підприємства, що надають житлово-комунальні послуги. Також встановлено, що пільги підприємствам та організаціям можуть надаватися при умові якщо: підприємства та організації, що надають послуги, мають соціальне значення; коли підприємство має обмежений рівень рентабельності або збиткові; коли надані пільги сприятимуть зменшенню собівартості послуг.

Рішенням «Про створення Комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.09р. №1420 та ч.3 ст.186/1 Земельного Кодексу України створили і затвердили склад Комісії та її Положення з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою. До складу даної Комісії входять уповноважені в установленому порядку на підписання та скріплення печаткою відповідних висновків представники територіального органу Держкомзему, органу містобудування та архітектури, територіального органу Мінприроди, органу санітарно-епідеміологічної служби, органу охорони культурної спадщини. Комісію затвердили у такому складі: 1. Від територіального органу Держкомзему – Цецюр Микола Сергійович, начальник управління Держкомзему у місті Ромни Сумської області, голова Комісії; Орлова Таїсія Іванівна, заступник начальника Управління, що уповноважена заміщати голову Комісії у разі його відсутності; Орлова Оксана Сергіївна, головний спеціаліст-юристконсульт, секретар Комісії. 2. Від органу містобудування та архітектури – Мойсеєнко Валентина Вікторівна – начальник містобудування та архітектури, головний архітектор міста. 3. Від територіального органу Мінприроди – Рогіз Євгеній Олександрович, головний спеціаліст Північно-Західного регіонального відділу Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Сумській області. 4. Від органу санітарно-епідеміологічної служби – Бойко Микола Григорович, головний лікар Роменської райсанепідслужби. 5. Від органу охорони культурної спадщини – Баляба Тетяна Іванівна, начальник відділу культури виконавчого комітету Роменської міської ради. 6. Від УМНС в Сумській області – Глазков Вадим Валерійович, начальник Роменського відділу головного управління МНС України в Сумській області.

Прийняли депутати міської ради і  рішення «Про звільнення КП «Житло-Експлуатація», КП «Ромникомунтепло» Роменської міської ради та КП «Ромнитеплосервіс» від сплати державного мита по судових позовах» яке надає право даним підприємствам при зверненні до суду по примусовому стягненню заборгованості зі споживачів за надані житлово-комунальні послуги стягнення з відповідачів державного мита.

Рішення «Про встановлення ставок орендної плати ДП «Аква-сервіс», «Сток-сервіс», ПП «Еліпс» щодо встановлення  цим підприємствам ставки орендної плати за орендовані об’єкти комунального майна, згідно договорів оренди основних засобів від 17.09.06р.,  у розмірі 0,1% залишкової вартості основних засобів переданих в оренду та коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення на суму зменшення орендної плати не прийняли. При розгляді цього рішення у депутатів розділилися думки.

Засідання сесії міської ради пройшло оперативно, усі питання були розглянуті і обговорені детально.
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop41
konotop41