Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Відпочинок – це завжди прекрасно і корисно
Відпочинок – це завжди прекрасно і корисно
Тандем-пресс
Вівторок, 29 грудня 2009, 09:07      Ромни, Сумська область

22 грудня в день Святої Анни в кафе «Мрія» відбулась конференція Ромни–Тур- Салон-2009, яку організувала туристична фірма Ромен-Тур «Скіфія». Темою даної конференції було підведення підсумків роботи турфірми за поточний рік. Серед запрошених були  начальник відділу культури міськвиконкому Тетяна Іванівна Баляба, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Кондратенко, начальник ВГІРФО Роменського МВ ГУМВС в Сумській області Олександр Борисович Дмитренко,  представники відділів освіти міста та району, представники культури області, директори шкіл,  представники духовенства. 

Розпочала зустріч працівник туристичної фірми «Скіфія», дипломований екскурсовод, знавець трьох іноземних мов Галина Дмитрівна Глушкіна, яка зазначила, що в минулому році даний захід був проведений на базі загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №5,  на який були запрошені найактивніші учасники туристичної акції «Туристичними шляхами - 2008», серед яких були присутні й школярі, які теж приймали участь в даній акції.  Сама поїздка була пізнавальною, як для дорослих так і для дітей. У зв’язку з цією акцією організована виставка малюнків дітей, які свої враження перенесли на малюнки, плакати, і саме їхні творчі роботи прикрашали стіни агенції. Галина Дмитрівна наголосила, що свою роботу туристична фірма акцентує на співпраці з школярами, студентською молоддю і молоддю взагалі. І саме тому, невипадково, запросили керівників навчальних закладів, представників відділів освіти міста та району, представників правоохоронних органів, перевізників, туристичних агентів з інших міст України, перевізників залізничного транспорту. Ті запрошені, які не змогли приїхати із-за погодних умов, надіслали свої привітання.

Далі розмову продовжила директор  туристичної фірми Ромен-ТУР «Скіфія» Людмила Миколаївна Тарасенко, яка зауважила, що всі присутні є сім’єю цієї фірми, адже за стільки років співпраці усі вже стали рідними. Особливу роль у розвитку туризму відіграють саме вчителі, які  навчають дітей усьому прекрасному, а туристична фірма докладає зусиль, щоб наші діти мали змогу побачити усе найкраще в нашій країні, адже туристичні тури є ще й  пізнавальними. У цьому році, як розповіла Людмила Миколаївна, розроблені туристичні маршрути по таким направленням: історично-пізнавальні -  Кам’янець-Подільський-Хотин-Чернівці-Коломия, Полтава, Хортиця, Київ, Чигирин, Чернігів, Батурин, Івано-Франківськ та багато інших історичних міст України; культурно-розважальні - аквапарк м. Харкова,  Київський театр  крижаних мініатюр, Сорочинський ярмарок в Сорочинцях, відвідування в м.Кременчуг кондитерської фабрики; краєзнавчі туристичні маршрути - відвідування музеїв у містах Коломиї, Яремчі, Качанівці  та музеї інших міст; також здійснюються туристично-пішохідні походи по історичним місцям Роменщини, екскурсії по Ромнам; відпочинок і лікування:  це відпочинок на березі Чорного моря в курортних містах  - Ялті, Феодосії, в м. Судак, Миколаївці. На березі Чорного моря  в м. Ялта є дитяча база. Бажаючі відпочити за кордоном мають змогу відвідати  Турцію, Болгарію та Єгипет. При туристичній фірмі Ромен-ТУР «Скіфія»  працює паломницька служба «Благовіст», яка здійснює паломницькі тури по святим місцям Росії, України, Ізраїлю, Єгипту. 

Щодо планів на наступний рік, то Людмила Миколаївна зауважила, що весною в   2010 році, її фірма хоче  створити туристичний потяг Севастополь-Бахчисарай. Саме такий туристичний  маршрут уже існував три роки тому, і це був перший турпоїзд після 15-літнього перериву, хоча по Україні взагалі не було турпоїздів, а ми взялись і організували саме такий турпоїзд. Я вважаю, що такий відпочинок є дуже цікавим в першу чергу для дітей . Програма цього маршруту дуже насичена і цікава. В подальшому на всіх туристичних маршрутах ми плануємо фото та відеозйомки, щоб потім з них зробити рекламні ролики наших турів, а в майбутньому зняти відеофільм про нашу туристичну фірму. Працівники нашої органнізації були на міжрегіональних конференціях по питанням організації  туристичної діяльності серед школярів на базі станції юних  натуралістів і техніків м. Харкова.

Особливо цікавими є театральні дні, саме туристичний тур «Дні Роменщини в Сумах».  Це організований виїзд на  автобусах в м. Суми з відвідуванням музеїв, театру юного глядача і театру ім. Щепкіна.  Дітей потрібно заохочувати відвідувати театр, наголосила директор туристичної фірми Ромен-ТУР «Скіфія» .

Після своєї промови Людмила Миколаївна відзначила дипломами та грамотами найбільш активних учасників акції «Туристичні маршрути України – 2009», а саме: педагогічний колектив загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  №4 та її директора Ларису Олександрівну Спичку, а також викладачів цієї школи Н.Ю.Браташ, О.В.Коноваленко, І.М.Климнюк, І.Г.Таран;  педагогічний колектив загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  №5 та викладачів цієї школи О.С.Свириденко, С.М.Чорновола; директора загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  №9 Вікторію Володимирівну Зеленську; директора загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  №10 Людмилу Олександрівну Пигар; начальника відділу культури міськвиконкому Тетяну Іванівну Балябу; начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяну Миколаївну Кондратенко;  директора Анастасівської  загальноосвітньої школи Лідію Михайлівну Баскакову; начальника відділу освіти міськвиконкому Зінаїду Григорівну Горбик; головного спеціаліста у справах туризму та духовності методичного відділу обласного управління освіти та науки облдержадміністрації Галину Іванівну Докторович;  виконавчого директора Роменського міськрайонного відділення Фонду культури України Віктора Петровича Стрельченка.  Під час нагородження  було сказано багато теплих слів та вдячності туристичній фірмі за сприяння у розвитку туризму і духовного розвитку наших дітей та мешканців міста та району. Зі словами вдячності виступили викладач зарубіжної літератури  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  №5  Ольга Степанівна Свириденко, викладач зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  №4   Наталія Юріївна Браташ, начальник відділу культури міськвиконкому Тетяна Іванівна Баляба, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Кондратенко, виконавчий директор Роменського міськрайонного відділення Фонду культури України Віктор Петрович Стрельченко,  начальник ВГІРФО Роменського МВ ГУМВС в Сумській області Олександр Борисович Дмитренко. Усі  виступаючі поздоровляли з успішно минулим роком, бажали удачі в наступному році, натхнення в подальшій праці і, на їхню думку, особливо цікавим і корисним є ще й те, що   у кожного бажаючого є можливість, завдяки туристичної фірми Ромен-ТУР «Скіфія», здійснити маршрути по святим місцям. 

В кінці зустрічі Людмила Миколаївна  поздоровила усіх з наступаючим Новим роком і  запропонувала усім, хто бажає зустріти Новий рік та Різдвяні свята  у Львові та Карпатах,  щоб зверталися до них у туристичну фірму, і ці бажання можуть стати дійсністю. Адже що може бути кращим, ніж зустріч Нового року в історичному і цікавому місті Львові та подивитися на мальовничі краєвиди Карпат. Якщо у читачів є  таке бажання, то можна подзвонити по тел. 2-22-84 і дізнатися про все більш детально.

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння