Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Громадська рада не стоїть осторонь життя міста
Громадська рада не стоїть осторонь життя міста
Тандем-пресс
Вівторок, 29 грудня 2009, 09:05      Ромни, Сумська область

У залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради 18 грудня відбулося засідання громадської ради під головуванням голови ради Володимира Івановича Тарана. На засіданні були присутні заступник міського голови з питань міського господарства Юрій Анатолійович Литвиненко, заступник міського голови, керуюча справами виконкому Анжеліка Віталіївна Окіпна, начальник Центру інформаційних та адміністративних послуг Ірина Юріївна Джос, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Валерій Володимирович Спичка, голова окружної виборчої комісії Анатолій Іванович Білик. Запрошені  начальник  ВГІРФО Роменського МВ УМВС м.Ромни та Роменського району Олександр Борисович Дмитренко,  заступник начальника управління праці та соціального захисту населення, директор територіального центру Катерина Василівна Стукалова,  голови квартальних комітетів, начальники відділів, представники РАГСУ та інші представники громадських організацій.

На порядок денний було винесено чотири питання. Почали їх розгляд  з питання щодо зміни у складі громадської ради. Як зазначив голова громадської ради Володимир Таран, на ім’я міського голови надійшли заяви від голови квартального комітету №1 Ірини Вікторівни Орлової та голови квартального комітету №11 Лідії Олексіївни Письменної, які внесли свої пропозиції ввести їх до складу громадської ради з метою формування та вивчення проблем мешканців міста. Така ж пропозиція надійшла й від керівника Роменського центру реабілітації юнаків від безбатьківщини «Відновлення» Олександра Сергійовича Мурича, який очолюючи даний центр багато зробив і робить у напрямку пропаганди і формування здорового способу життя серед молоді. Дані пропозиції були прийняті.

По питанню «Про підготовку міста до виборів Президента» доповідав голова окружної виборчої комісії Анатолій Іванович Білик,  який  довів до відома присутніх, що по Сумській області створено шість округів, з 159 по 164 округ. В Ромнах знаходиться виборчий округ №163, до якого ввійшли п’ять районів (м.Ромни, Роменський район, пгт. Липова Долина, Недригайлівський  та Буринський райони). Орієнтовна кількість виборців – 136 282 громадян, які мають право проголосувати. Відповідно до цих даних, по м.Ромни - 33 022 виборців; пгт.Липова Долина – 16 239 виборців; Недригайлівський район – 21 801 виборців; Буринський район – 24 942 виборців. На сьогодні створено виборчих дільниць: м.Ромни - 26, Роменський район - 77, пгт. Липова Долина – 25,  Недригайлівський район – 44, Буринський район – 40. Усього  до виборчого округу №163 входить 212 виборчих дільниць.

Про підготовленість списків виборців доповів  начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Валерій Володимирович Спичка, який наголосив, що процес уточнення списків продовжується. Списки виборців уже передані до окружної виборчої комісії, які у свою чергу передадуть їх до дільничних виборчих комісій для вторинного уточнення. Громадяни міста мають змогу уточнити свої дані як на виборчій дільниці, так і у відділі ведення Державного реєстру виборців, головне мати при собі паспорт, який посвідчує їхню особу. Як сказав, Валерій Володимирович, списки будуть ще формуватися до 10 січня 2010 року. Усього до вищезгаданого відділу звернулося 1143 особи, яким було внесено зміни. Начальник Центру інформаційних та адміністративних послуг Ірина Юріївна Джос доповіла про матеріально-технічне забезпечення окружної виборчої комісії. На сьогодні окружна виборча комісія забезпечена приміщенням, меблями, технікою, підключено п’ять телефонних ліній. Також Ірина Юріївна запевнила, що до 30 грудня усі дільничні виборчі комісії будуть працювати в належних умовах та матеріально-технічно забезпечені.

Далі присутні визначилися з питаннями, які будуть розглянуті на наступному засіданні громадської ради. Обговорення усіх питань було дуже жвавим, ніхто не залишився байдужим до проблем міста та їх вирішення.                                                                            

Тетяна Подрєз

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння