Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Людина повинна уболівати душею за спорт
Людина повинна уболівати душею за спорт
Тандем-пресс
Понеділок, 21 грудня 2009, 14:48      Ромни, Сумська область

14 грудня в Міському центрі культури та дозвілля відбулася зустріч з представниками Партії регіонів. На якій були присутні олімпійський чемпіон Ельбрус Тадеєв та чемпіон Європи, чемпіон світу з кік-боксингу, віце-президент асоціації професійних видів єдиноборства Тимофєєв В’ячеслав Вікторович. Зустрічали спортсмена з хлібом сіллю.

 

Спорт – це мир, він встановлює хороші дружні відносини між людьми. Спорт навчає поважати один одного, виховує здорову та відповідальну молодь. Спорт не практикує дискримінацію, яка заснована на національному расизмі, релігії,  філософії, в ньому всі мають рівні права. Спорт – джерело благородного, дружнього змагання  він збирає під свої мирні знамена молодь, наше майбутнє, нашу надію. Адже здорові діти - здорова нація.

 

«Человек должен болеть душой за спорт, поддерживать его и помнить, что у нас есть ещё миллионы детей, которые нуждаются в спорте» - Це життєве кредо видатного спортсмена Ельбруса Тадеєва. Він чемпіон олімпійських ігор, бронзовий призер олімпіади, трьох кратний чемпіон світу, двох кратний чемпіон Європи з вільної боротьби, депутат Верховної Ради України від Партії регіонів.

 

Привітавши оплесками Ельбруса Тадеєва, виступив Сєрік Віктор Петрович, довірена особа кандидата в президенти України Януковича Віктора Федоровича. Подякувавши за приїзд, Віктор Петрович розповів, що у програмі Віктора Януковича велике місце приділяється розвитку науки, освіти, спорту і взагалі підтримка молоді по життєвому шляху. Програмою передбачено перш за все, що будуть виділятися цінові кредити для отримання вищої освіти дітям після закінчення школи, також передбачена підтримка працевлаштування після закінчення Вузів та компенсація з державного бюджету тих підприємств, які працевлаштовують студентів.

 

Якщо наш народ розуміє політику, яку на сьогоднішній день проводить Партія регіонів, підтримає лідера та обере його президентом України, все що передбачено програмою буде виконано. Це велика дорога для наших дітей і для нашого майбутнього.

 

Далі Віктор Петрович надав слово Ельбрусу Тадеєву, який подякував за теплий, дружній прийом, й розповів про перші свої кроки у спорті. У 1992 році приїхав до України та прийняв громадянство. Після перших спортивних перемог преса писала, що він «сын Осетии но украинского народа». Чути це – було приємно.

 

У 2004 році наша олімпійська команда була представлена на чолі президента олімпійського комітету Віктора Федоровича Януковича, який дуже сильно підтримав спортсменів, та інфраструктуру, яка залишилась після радянського союзу.

 

Ельбрус Тадеєв закликав дітей вести здоровий спосіб життя, вступати до спортивних закладів, рівнятися на таких чемпіонів як Лілія Подкопаєва, Яна Клочкова, Андрій Шевченко, Віталій та Володимир Кличко та побажав успіху і наснаги у житті.

 

Також олімпійський чемпіон відповів на питання присутніх.

 

-         Які у вас плани на майбутнє?

 

-          Мені дуже приємно за президента футбольного клубу «Шахтар» Рената Ахметова, який за свої кошти збудував найкрасивіший стадіон в Європі «Донбас Арену». Такі інвестори радують людей. Моїм бажанням є збудувати  універсальний спортивний комплекс, у якому будуть представлені всі види боротьби.

 

-         - Чи є ще спортсмени у вашій сім’ї?

 

-         У мене є два брати, які займались спортом і моя донька також займається спортивними танцями. Будучи  в асоціації спортивної боротьби, у виконкомі олімпійського комітеті, я маю велику сім’ю, адже як говориться у пісні «Всех люблю на свете я, это семья моя».

 

Зустріч відбулась напередодні  30-ї річниці введення радянських військ в Афганістан. Ми повинні пам’ятати людей, котрі є свідками боєвих дій, пишатися їхнім героїзмом. Тарасов Юрій Петрович, ветеран десантних військ, ветеран війни в Афганістані, кавалер медалей за відвагу, за звитягу, за заслуги третього ступеня, за заслуги другого ступеня представник Партії регіонів на Роменщині подякував Партії регіонів за заходи, що проходять по всій  Україні, які стосуються подій війни в Афганістані.

 

Юні гімнасти Роменської дитячої юнатської спортивної школи, переможці та призери обласних та всеукраїнських змагань, кандидати у майстри спорту України порадували усіх присутніх своїм виступом.  Від імені Ельбруса Тадеєва та В’ячеслава Тимофеєва  гімнастам вручили жердини для брусів. Спортивний захід продовжила команда по дзюдо, яка є  призером міжнародних  змагань  та  багаторазові чемпіони країни по самбо та дзюдо.

 

Наша Роменщина багата славними спортсменами. Представники партії Регіонів привітали усіх спортсменів міста та району, подарували подарунки, футбольні та баскетбольні м’ячі спортивним командам міста Ромни та району.

 

Концертну програму продовжили представники роменського товариства учасників війни в Афганістані.

 

Бикова Дана

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop30
konotop30