Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс День місцевого самоврядування
День місцевого самоврядування
Тандем-пресс
Понеділок, 14 грудня 2009, 09:44      Ромни, Сумська область

заступник міського голови, керуюча справами виконкому  Анжеліка Віталіївна Окіпна7 грудня  - День місцевого самоврядування. Існує й Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні». Цей Закон відповідно до Конституції України визначає систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування. На цю тему ми вирішили поспілкуватись із заступником міського голови, керуючою справами виконкому  Анжелікою Віталіївною Окіпною.

 

 

- Анжеліко Віталіївно, яке Ваше розуміння поняття місцевого самоврядування?

 

Місцеве самоврядування, в моєму розумінні, це спільна робота усієї громади, ініціатива громадськості, врахування громадської думки, і взагалі, це планування на території нашого міста різного роду програм, а також обов’язково повинна бути стратегія розвитку територіальної громади. Тобто, це єдиний механізм з урахуванням усіх особливостей, проблем і потреб, як громади міста, так і кожного громадянина.

 

-  Ви є заступником міського голови, керуючою справами виконкому. У Вашому підпорядкуванні багато відділів. Хотіли б Ви щось удосконалити у їхній роботі?

 

У моєму підпорядкування шість відділів. Так, як мій підхід до роботи – це постійне вдосконалення, професійний розвиток кожного спеціаліста, то я, гадаю, що якщо враховувати усі ці якості в роботі, то і надання послуг спеціалістами будуть більш якісними. Зрозуміло, що так як працювали десять років тому, це вже є неактуальним. На сьогодні потрібно враховувати усі ті зміни та нововведення, які відбулися в суспільстві, використовувати в роботі більш сучасні технології. Тобто, ми повинні бути прозорими, повністю доступними і більш мобільними.

 

- 2 грудня в міськвиконкомі відкрився центр інформаційних та адміністративних послуг. Як Ви вважаєте, чи будуть відвідувачі задоволені наданими послугами? Адже, головне не оснащення кабінету, а професіоналізм спеціалістів та їхнє ставлення до відвідувачів.

 

Я теж вважаю, що головне не оснащення кабінету. Але, в першу чергу,  комфорт повинні відчути саме відвідувачі. Ті спеціалісти, які на сьогодні працюють в центрі інформаційних та адміністративних послуг, розуміють свою відповідальність, і  відчувають той клімат, який на сьогодні там створений. Вони і самі також повинні відповідати нормам і стандартам створеного центру. Адже, ми усі працювали для того, щоб усі відвідувачі були задоволені. Кожний спеціаліст повинен усвідомлювати свою відповідальність у своїй роботі та  бути відповідним цього центру і роботи в ньому.

 

- З якого часу Ви займаєте дану посаду? Чи задоволені своєю роботою, адже у Вас досить великий її обсяг, і потрібно бути в курсі всього?

 На даній посаді  перебуваю з 2005 року. Оскільки я дуже енергійна, то над паперами  довго працювати не люблю. Мені подобається більш творча робота, творчі думки та нові ідеї. Роботою своєю задоволена повністю, встигаю зробити все, що запланувала. Не встигати, і чогось не знати, я не маю права. А взагалі, у мене дуже інтенсивний ритм роботи і він мене влаштовує. Я постійно навчаюсь, стараюсь вдосконалювати всі напрямки своєї діяльності, завжди прагну до самоорганізації. Від своєї роботи отримую велике задоволення, великий обсяг якої стимулює мене до подальшої праці і подальших її результатів. Якщо я бачу результат своєї роботи, то розумію, що моя праця та старання були недаремними. Де б я не працювала, в тому чи іншому напрямку, я скрізь себе знаходила і працювала з повною віддачею.

 

- Анжеліко Віталіївно, можливо, Ви хотіли б щось удосконалити в роботі органів місцевого самоврядування, якщо це так, то що саме?

 

Планів дуже багато, особливо, нереалізованих. В першу чергу, ми хочемо запровадити електронний документообіг з використанням сучасної програми  Fossdoc. Це програмне забезпечення запроваджено майже по всій Україні і ми теж намагаємось її опанувати, але ця програма досить дорого коштує. Вже на 2010 рік ми розраховуємо запровадити таку програму в міськвиконкомі, і це значно полегшить роботу структурних підрозділів з документацією. Проект ТАСІС працює з нами в цьому напрямку. Сумська обласна державна адміністрація уже запроваджує програму Fossdoc, і нас заохочує до цього.

 

- Ваші побажання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 

Вітаю усіх працівників органів місцевого самоврядування із професійним святом! Бажаю благополуччя в родинах, міцного здоров’я, завжди отримувати задоволення від своєї роботи, мати почуття єдності в колективі та здійснення усіх мрій і бажань, адже вони є у кожного!

 

Відкриття Центру  інформаційних та адміністративних послуг в міськвиконкомі

 

2 грудня у виконавчому комітеті Роменської міської ради відбулося урочисте відкриття Центру  інформаційних та адміністративних послуг. Ще в 2007 році розпочався проект Logo East ІІ, який став продовженням тісної співпраці з компанією VNG – international (Голландія). Результатом цього проекту і стало відкриття Центру, головна мета якого – прозорість, прискорення, удосконалення процедури розгляду звернень громадян. Також працівники Центру  інформаційних та адміністративних послуг будуть надавати такі послуги: робота зі зверненнями громадян, з кореспонденцією від юридичних осіб, робота державного реєстратора до єдиного дозвільного центру, надання юридичних консультацій, видача довідок про склад сім’ї.

 

На відкриття Центру приїхали зарубіжні партнери і гості: чеську делегацію з міста Моравська Тршебова очолив мер міста  Йозеф Остадал. Разом з ним до Ромен прибули спеціалісти муніципалітету Мирослав Нетоліцкий - менеджер відділу економічного розвитку, Павел Сафаржик – начальник відділу внутрішньої політики. На чолі голландської делегації прибув мер міста Влаардінген Терк Брюнсма, Ян Хеккер – керівник проекту, Лео Маус та Луш Ван-де Стінта працівники з муніципалітету. Також були представники фонду «Спутнік» та його президент правління Бея Кльойтерс-Алберс.

 

Зарубіжні партнери та гості міста були задоволені результатом проекту. Йозеф Остадал, мер міста Моравська Тршебова, Терк Брюнсма, мер міста Влаардінген та Павло Помаран, міський голова Ромен, разом перерізали урочисту стрічку відкриття Центру. Будемо надіятись, що ті надії, які на нього покладають зарубіжні партнери і міськвиконком будуть виправдані і недаремні, а мешканці міста оцінять зручність, комфорт і досконалість центру,  а також професіоналізм його працівників.

 

Ще одна новинка виконкому – інформаційний термінал, за допомогою якого ви завжди маєте можливість відвідати офіційний сайт міста і знайти там інформацію про структурні підрозділи виконкому, знайти зразки заяв та багато іншого.

 

Центр  інформаційних та адміністративних послуг має ще й скорочену назву «Центр ДОК» (довідки, обслуговування, консультації). Розташований він на першому поверсі виконавчого комітету Роменської міської ради. Телефон Центру ДОК – 2-14-85.

 

Тетяна Подрєз

 

заступник міського голови, керуюча справами виконкому  Анжеліка Віталіївна Окіпна

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop67
konotop67