Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує Роменщина відправила чергові 20 тонн гуманітарної допомоги на Схід
Роменщина відправила чергові 20 тонн гуманітарної допомоги на Схід
МНС інформує
Неділя, 31 серпня 2014, 19:59      Ромни, Сумська область
Черговий вантаж з гуманітарною допомогою зібрали та відправили на Схід мешканці Роменщини, що у Сумській області, разом з рятувальниками Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Левова частка вантажу – це продукти харчування, овочі та фрукти. Роменці також передали своїм співвітчизникам товари першої необхідності, одяг та взуття для дітей і дорослих.

«Ми виступаємо єдиним фронтом, і рятувальники, і цивільне населення, для того, щоб нормалізувати життя на Сході країни, зазначив начальник зведеного загону рятувальників Сергій Біляєв. - Чужого горя не буває, в цьому я пересвідчився у черговий раз, коли мешканці моєї рідної Роменщини оперативно відреагували на заклик допомогти, та зібрали таку кількість необхідних речей та продуктів для жителів Донбасу».

Нагадаємо, раніше роменці вже відправили на Луганщину 12 тонн допомоги.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфоОголошення