Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує Випробувані вогнем і кров`ю
Випробувані вогнем і кров`ю
МНС інформує
Неділя, 17 лютого 2013, 22:12      Ромни, Сумська область
15 лютого у 2 Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування вшановували учасників бойових дій на території інших держав. Шість працівників Центру - Карпушкін Сергій Володимирович, Трепалін Олесандр Васильович,Мірошніченко Володимир Володимирович,Мельник Олег Володимирович, Мацак Микола Іванович та Надточій Олександр Павлович - брали участь у неоголошеній Афганській війні.
Саме на їх долю випало випробування вогнем і кров'ю, саме вони були нагороджені грамотами Всеукраїнської організації ветеранів та пенсіонерів МНС України, саме для них силами аматорів сцени 2 Центру була підготовлена літературно-музична композиція "Відлуння Афганських гір". Пам'ять загиблих була вшанована хвилиною мовчання.

 

Привітати своїх бойових побратимів завітав голова Роменського товариства учасників війни в Афганістані  Віталій Миколайович Коломієць. Він зазначив, що 24 роки, які пройшли, об'єднали колишніх бійців – інтернаціоналістів в одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям.

 

- У цей день ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов‘язок у горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії та в інших , більш як  двадцяти, вибухонебезпечних точках світу, - звернувся до присутніх начальник 2 Центру полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. - Шановні колеги! Над вашими головами свистіли кулі. Кожна хвилина вашого життя могла бути останньою, але вам пощастило вижити, повернутися додому. Нехай ніколи не знають війни ваші діти та діти ваших близьких і знайомих. Бажаємо Вам  міцного здоров`я, добробуту й злагоди, щасливого майбутнього, а головне – мирного неба над головою! Ваш подвиг - приклад для наслідування прийдешніх поколінь.

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Процівка
Процівка

Вхід на Ромни. інфоОголошення