Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує ВЕЧІР ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО
ВЕЧІР ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО
МНС інформує
П'ятниця, 14 грудня 2012, 21:45      Ромни, Сумська область

7 грудня 2012 року у столичному Будинку кіно відбувся прем'єрний показ документальної стрічки режисера Андрія Михайлика «Шлях до перемоги» про 18 Чемпіонат світу із рятувального собаківництва, який нещодавно відбувся в Україні, у м. Ромни Сумської області.

На презентацію фільму були запрошені основні організатори собачого мундіалю – Сергій Біляєв, начальник 2 Центру МНС України, його заступник Михайло Бондаренко, начальник Кінологічного центру 2 СРЦШР Ігор Заповітряний, начальник кінологічної служби МНС України Олег Чернов, а також українські фахівці-документалісти разом з киянами та гостями міста.

Громадськість мала змогу ознайомитися з «дорожньою картою», яку пройшли роменські рятувальники на шляху до своєї перемоги – від створення кінологічного підрозділу до чемпіонства, а також особисто поспілкуватися з «винуватцями» заходу.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop57
konotop57

Вхід на Ромни. інфоОголошення