Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує Артилерійський снаряд на цвинтарі
Артилерійський снаряд на цвинтарі
МНС інформує
Середа, 07 грудня 2011, 09:40      Ромни, Сумська область

29 листопада в місті Ромни Сумської області, на території центрального міського кладовища, під час земляних робіт, наглядач цвинтару виявив предмет, зовні схожий на вибухівку, та одразу  зателефонував до служби «101».

Бійці піротехнічного відділення 2 СРЦШР МНС України, які прибули до місця події, встановили, що це 76-мм артилерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни.  Вибухонебезпечний предмет було вилучено, вивезено за межі населеного пункту та знищено у спеціально відведеному місці фахівцями 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС.

Шановні громадяни, будьте вкрай обережні при знаходженні підозрілого предмета! У жодному разі не чіпайте небезпечну знахідку, одразу проінформуйте місцеві органи влади і службу «101».

2-й Спеццентр МНС України

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

30
30

Вхід на Ромни. інфоОголошення