Ромны. Romny. Ромни. інфо Новости Справка Объявления - Роменські десантники відзначили своє професійне свято

Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує Роменські десантники відзначили своє професійне свято
Роменські десантники відзначили своє професійне свято
МНС інформує
Четвер, 04 серпня 2011, 15:04      Ромни, Сумська область

2-го серпня відзначили своє професійне свято люди, у мужності й сміливості яких ніхто не може сумніватися, бо ж вони - еліта Збройних сил, вони – десантники. У нашому місті у святкових заходах (на такому рівні проводилися втретє) взяли участь безпосередньо хлопці, що проходили у різні часи службу у повітряно-десантних військах, міська влада, а також громадськість Роменщини.

Урочистості пройшли за підтримки 2 СРЦШР, спілки воїнів-афганців, зі справжнім бронетранспортером та БРДМом, з концертними виступами кращих виконавців та художніх колективів міста, показовими виступами секцій бойового мистецтва. В цей урочистий день була відкрита 2-га черга пам’ятника воїнам, що виконували свій інтернаціональний обов’язок у горах Афганістану. По-різному склалася доля у бувших десантників, хтось із них освоїв більш мирні професії, хтось розпочав власну справу, а хтось і понині продовжує служити Батьківщині у різних структурах. Одна із них – Міністерство надзвичайних ситуацій. Чимало хлопців-десантників змінили свої «тільники» на рятувальне спорядження і продовжують нести службу у 2-у Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування, це Петренко Володимир, Надточий В’ячеслав, Калуга Сергій, Хоруженко Андрій, Шебедя Владислав. У їхніх лавах і начальник центру Сергій Біляєв.

- Для нас дуже важливо не втратити ту іскорку, той зв'язок поколінь, що завжди був притаманний нашому народу, - зазначив очільник 2СРЦШР. – Сьогодні святковий день для десантників різних поколінь, але всіх нас об’єднує одне: любов до свого рідного краю, готовність захистити його у будь-який час. І ми, старше покоління, несемо повну відповідальність за нинішніх школярів, що прийдуть на зміну нам вже через  десять років. Адже те, якими вони будуть, якими цінностями будуть керуватися на своєму життєвому шляху – залежить від нас з вами.

 

2-й Спеццентр МНС

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop53
konotop53

Вхід на Ромни. інфо