Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо МНС інформує Дітлахи в гостях у кінологів МНС
Дітлахи в гостях у кінологів МНС
МНС інформує
Середа, 08 червня 2011, 10:27      Ромни, Сумська область

 свято для 150 дітей з різних шкіл міста Ромни Справжнє свято для 150 дітей з різних шкіл міста Ромни, що на Сумщині, організували рятувальники. Вони познайомили малечу з можливостями кінологічного підрозділу 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС, що розташований у с.Гаї.

Найбільше захоплення у підростаючого покоління викликали, звичайно ж, «чотирилапі рятувальники»: німецькі й бельгійські вівчарки та лабрадори. Вони демонстрували присутнім свої навички зі слухняності та спритності, слідової роботи, пошуку постраждалих під техногенним завалом.

«Дружба людини та собаки в історичному плані нараховує тисячоліття, - розповіла кінолог спеццентру Ганна Кунічек. - Проте, як виникли ці дружні стосунки, можна тільки здогадуватися. Безперечно одне – з давніх-давен пес вірно служить людині. Звісно, що собаки щирі та віддані. Вони не вміють лицемірити і ніколи не зраджують, вже тільки за це їх треба поважати. Собака – визнаний і надійний друг людини. Тому нічого дивного в тому немає, що він з часом стає домашнім улюбленцем,навіть відчуває себе на правах члена сім’ї. Напевне, заслужив…»

 

 свято для 150 дітей з різних шкіл міста Ромни

 свято для 150 дітей з різних шкіл міста Ромни

 2-й Спеццентр МНС

 

 

 

 

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни