Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо МНС інформує У Ромнах тренуються кінологи з Казахстану
У Ромнах тренуються кінологи з Казахстану
МНС інформує
Вівторок, 24 травня 2011, 08:22      Ромни, Сумська область

комплексні тренування з німецькими вівчарками  3 кінологічних розрахунки з далекої республіки Казахстан прибули до нашого мальовничого міста з тим, щоб провести на базі 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС комплексні тренування з німецькими вівчарками по пошуку людини під завалами, пошуку людей у природному середовищі, слідовій роботі та слухняності й спритності.

Дещо раніше з подібною місією до Ромна приїздили росіяни, на черзі фахівці з Єгипту. Що ж примушує людей іноді за декілька тисяч кілометрів приїздити в Україну?

«Саме в Ромнах кілька років тому вперше у системі МНС ми створили Кінологічний центр, який на сьогоднішній день являється одним з провідних учбових закладів в галузі кінології на теренах СНД, - зазначив очільник 2 СРЦШР Сергій Біляєв. – По-перше, створена солідна матеріальна база, по-друге, ведеться професійна учбово-методична  та племінна робота, і головний наш капітал – це люди, завдяки зусиллям та ентузіазму яких ми плануємо провести у нас, на Сумщині, у 2012 році разом з Міжнародною організацією рятувальних собак IRO (Internationale Rettungshunde Organisation) Чемпіонат світу пошуково-рятувальних собак за участю представників близько 40 країн світу».

 

Валерій Шокутько,

речник 2 СРЦШР МНС  

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг