Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо МНС інформує Роменці привезли нагороди з Фестивалю героїко-патріотичної пісні
Роменці привезли нагороди з Фестивалю героїко-патріотичної пісні
МНС інформує
Вівторок, 10 травня 2011, 15:09      Ромни, Сумська область

         Днями в  Чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся Фестиваль героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів МНС України, який був присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 15-й річниці створення МНС. 


     Щоб продемонструвати розмаїття творчих здобутків, регіональні особливості народного мистецтва та зробити всій вагомий внесок у розвиток культури й популяризацію героїко-патріотичної пісні, на Фестиваль прибуло близько 150-ти конкурсантів з усіх обласних і міських оперативно-рятувальних гарнізонів, навчальних закладів та окремих підрозділів МНС України.


     В перший день журі, до складу якого увійшли заслужений артист України, художній керівник Центру музичного мистецтва МНС Сергій Пламаділ, заслужений діяч мистецтв України Євген Пухлянко та заслужені артисти України Василь Волощук, Анатолій Гнатюк і Володимир Гришин, прослуховувало й оцінювало виступи конкурсантів. Серед розмаїття чудових героїко-патріотичних пісень у виконанні талановитих учасників Фестивалю було визначено чимало кращих виконавців. Всі вони наступного дня взяли участь у Гала-концерті та створили яскраве пісенне свято, на яке завітали ветерани Великої Вітчизняної війни, мешканці Чернігова та співробітники обласного оперативно-рятувального гарнізону.


    Дуже приємно, що призові місця на Фестивалі зайняли талановиті роменці: начальник відділу з надзвичайних ситуацій Роменської райдержадміністрації Ігор Василенко у номінації "Автор-виконавець" та духовий оркестр 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування в номінації "Вокально-інструментальний ансамбль", солісти Вікторія Пачковська та Олександр Сердюк. Вітаємо наших земляків! Так тримати!

 

Валерій Шокутько,

помічник начальника 2 СРЦШР МНС із питань взаємодії

 зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм