Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо 102 інформує Стережіться шахраїв!
Стережіться шахраїв!
102
П'ятниця, 14 грудня 2012, 21:41      Ромни, Сумська область

У зв’язку з відміною обов’язкового огляду транспортних засобів експертно-криміналіс­тичним центром при УМВС України в Сумській області під час реєстраційних операцій в РЕП ДАІ почастішали випадки автошахрайства.

Перед купівлею автомобіля, особливо вживаного, на авторинках, на інтернет-ресурсах та за оголошеннями в засобах масової інформації радимо всім автомобілістам проводити  експертне дослідження. Це необ­хідно для вашого ж спокою, а раптом згодом з’ясується, що транспортний засіб проблемний? Ви ризикуєте втратити спокій, а також власні заощадження. Тим паче, що згідно з Правилами реєстрації експлуатація транспорту без ідентифікаційних номерів, а також у випадку, якщо вони знищені або підроблені, в Україні заборонена. Щоб уникнути цього, пропонуємо звернутися до спеціалістів науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України в Сумській області.

Експерти виконають дослідження номерів кузова, шасі, двигуна автомобіля та проведуть дослідження для встановлення року випуску і типу транспортного засобу, визначення його залишкової вартості та об’єму двигуна, перевірять документи та їх реквізити.

Центр знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Кіровоградська, 8. Тел.: (0542) 66-77-14, 66-79-00.

Андрій ЯКОВЛЄВ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення